Yasal Uyarı ve Kullanım Şartları

Yasal Uyarı ve Kullanım Şartları 1 – ERAYTUR.COM

AŞAĞIDA YER ALAN AÇIKLAMALARI LÜTFEN DİKKATLE OKUYUNUZ. SİTEMİZİ ZİYARET ETTİĞİNİZDE BURADA YER ALAN/BELİRTİLEN UYGULAMALARI KABUL ETMİŞ OLACAKSINIZ

Uyarı: Bu sayfada yer alan tüm başlıklar yasal uyarı ve kullanım şartlarını kapsamaktadır.

Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

Bu web sitesinin kullanımından doğan ve doğacak her türlü zarar ve/veya kayıplardan dolayı Visa Center Ltd. Şti. (bundan böyle kısaca “Visa Center” olarak anılacaktır), şirket kurucuları, ortakları, müdürleri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişilerin ve VİSA CENTER’in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

VİSA CENTER bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

Bilgilendirme ve Feragat

Bu web sitesi bilgilendirme amacıyla iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette VİSA CENTER tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.

VİSA CENTER hiçbir şekil ve surette ön ihbara ve/veya ihtara gerek kalmaksızın her zaman söz konusu bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya çıkarabilir.

Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun VİSA CENTER, şirket kurucuları, ortakları, müdürleri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve VİSA CENTER’ in yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların sorumlu tutulamaz.

Önemli Bilgilendirme

Visa Center Ltd.Şti (VİSA CENTER) bulunduğu ülkedeki kanun ve yönetmeliklere göre kayıtlı , operasyonel ticari hizmet veren ve aynı zamanda konsolosluk başvurularına ve yetkililerine aracılık eden sorumlu hizmet kuruluşudur. Ancak VİSA CENTER, Büyükelçilik ve Konsolosluklarının uzantılı bir kuruluşu ve devlet kurumu değildir.

Aile Birleşimi Vizesi

Evlilik, akraba ziyareti ya da bunun gibi etmenler doğrultusunda Almanya uçuşu gerçekleştirecek olan kişiler aile birleşimi vizesi almalıdır. Aile birleşimi vizesi genel olarak Almanya vatandaşı ile evlenecek kişilerin alması gereken vize tipidir. Aile birleşimi vizesi seyahat planından yaklaşık bir buçuk ay öncesinde tamamlatılmalı. Böylelikle herhangi bir aksilik olmadan vize alınabilir.

Almanya’ya İstek Üzerine Almanya'ya Gitmek

Almanya’ya istek üzerine gitmek diğer bir ifade ile Almanya’dan gelen davet ile birlikte seyahat gerçekleştirme anlamına gelir. Almanya’da bulunan herhangi bir yakınınızdan istek ya da davet geldiği takdirde bu durumu konsolosluğa belirtilmeli. Böylelikle Almanya ziyaretiniz için gerekli olan vize işlemleri, daha kısa bir süreç içerisinde tarafınıza iletilir.

Gaziantep Konsolosluk Telefon Numarası

Gaziantep’te ikamet eden vatandaşlar Almanya seyahati gerçekleştirmek istediği taktir de, Almanya Konsolosluğu’na müracaatta bulunabilir. Bunun için konsolosluğun yoğun olup olmadığını öğrenebilmek adına telefon numarası üzerinden iletişime geçilebilir. Gaziantep Konsolosluk telefon numarası şu şekildedir; Tel: +90 342 337 52 25.

Almanya Erasmus

Erasmus eğitimini Almanya’da devam edecek olan kişiler Almanya Erasmus vizesi almalıdır. Erasmus vizesi için tarafınızdan istenen evraklar farklılık gözetebilir. Erasmus seyahati belirli bir tarihte ise bundan yaklaşık bir buçuk ay öncesinde Almanya Konsolosluğu’na müracaat gerçekleştirilip, vize işlemleri tamamlatılmalı.

Türkiyeden Almanyaya İstek Yapmak

Almanya’da bulunan herhangi bir vatandaşa Türkiye’den istek yapılmak istendiği takdirde bu konsolosluk bünyesinde gerçekleşir. Türkiye’de bulunan Almanya konsolosluğuna ya da Almanya Büyükelçiliği’ne, Almanya’da bulunan vatandaşın Türkiye’yi gelebilmesi için bir davetiye hazırlatılabilir. Bunun için tarafınızdan belirli evraklar istenir.

Yorum Yap

Call Now ButtonAcil Vize